1 fre 1 fredag | | 10-mila jubileumstävling, lång Tranbygge |
| | OK Klemmingen, medel Bommersvik |
| 20:30 | Natt Stava (Åkersberga) - "Första sträckan 10mila" Stava |
2 lör 2 lördag | | 10-mila Tranbygge |
3 sön 3 söndag | | 10-mila Tranbygge |
| 10:00 | Träning för hela klubben (Hellasgården) Hellasgården |
4 mån 4 måndag | | |
5 tis 5 tisdag | 18:00 | Teknikträning Någonstans i södra Stockh... |
6 ons 6 onsdag | | DM sprint |
| 19:00 | Sprint - Corona Challenge #1, Huddinge C Paradistorget, Huddinge C |
7 tor 7 torsdag | | Ungd serie krets, #1 |
| 18:00 | Klubbträning & Nybörjarkurs Källbrinks IP |
8 fre 8 fredag | | Swedish League, sprint #3, seniorer Norrtälje |
| 17:00 | Intensivkurs vuxna Klubbstugan |
| 18:30 | StOF:s Träningsstafett Runtom i Stockholm |
9 lör 9 lördag | | Intensivkurs vuxna Klubbstugan |
| | StOF:s Träningsstafett Runtom i Stockholm |
| | Swe League #3, juniorer medel, OK Roslagen Söder Norrtälje |
10 sön10 söndag | | Intensivkurs vuxna Klubbstugan |
| | Swe League #4, lång, OK Roslagen Söder Norrtälje |
| 10:30 | Träning (medel) med SI, Livelox Klubbstugan Källbrink |
| 16:00 | Fixareftermiddag i klubbstugan Klubbstugan Källbrink |
11 mån11 måndag | | |
12 tis12 tisdag | 17:50 | Teknikträning Någonstans i södra Stockh... |
13 ons13 onsdag | 18:00 | Intervallträning+styrka, Källbrink Klubbstugan, Källbrinks I... |
14 tor14 torsdag | 18:00 | Klubbträning & Nybörjarkurs Källbrinks IP |
15 fre15 fredag | | |
16 lör16 lördag | 10:00 | Hacksjön långdistans |
17 sön17 söndag | | KM dag |
| 10:30 | Medeldistans med SI, Gillinge Gillinge |
18 mån18 måndag | | |
19 tis19 tisdag | 18:00 | Teknikträning Någonstans i södra Stockh... |
20 ons20 onsdag | 19:00 | Sprint - Corona Challenge #2, Myrstuguberget Masmovägen 11, Myrstugube... |
21 tor21 torsdag | 11:00 | Träningsdag Sörmland Svalboviken, Skärsjön |
22 fre22 fredag | | |
23 lör23 lördag | 11:00 | Träningsrace sprint, Ormkärr Ormkärr |
24 sön24 söndag | 10:00 | Långpass på stig, Paradiset Paradiset |
25 mån25 måndag | | |
26 tis26 tisdag | | Ungd serie krets, #2 |
| 17:50 | Teknikträning Någonstans i södra Stockh... |
27 ons27 onsdag | 18:00 | Intervallträning Källbrink Klubbstugan, Källbrinks I... |
28 tor28 torsdag | 18:00 | Klubbträning & Nybörjarkurs Källbrinks IP |
29 fre29 fredag | 18:00 | StOF läger, kort medel UP |
30 lör30 lördag | | StOF läger |
| 12:00 | Träningsrace medel, Bastmora Bastmora, Södertälje |
31 sön31 söndag | | StOF läger |